W jaki sposób wygląda sesja w praktyce

Zaczynamy od konsultacji, które są w pełni bezpłatne i niezobowiązujące do niczego.

Dla Ciebie jest to możliwość poznania mojej osoby, dokładniejszego zapoznania się z tematyką coachingu i jego wartości, omówienie w jaki sposób wyglądają sesje, dodatkowych pytań oraz zwyczajnie porozmawiania.

Dla mnie to również okazja aby poznać Ciebie oraz Twoje potrzeby (temat, zagadnienie, cel), które Cię sprowadzają.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną wówczas umówimy się na spotkanie coachingowe tzw. sesję. To spotkania w przyjaznej atmosferze, w trakcie których skupiam się nad potrzebami klienta – Twoimi potrzebami. Podczas takich spotkań – sesji wykonujemy pewne prace mające na celu realizację zamierzonego planu – osiągnięcia Twego celu.

Czas trwania sesji coachingowej to 60 min.

Miejsce dobrane indywidualnie do Twoich potrzeb: standardowe osobiste spotkanie lub spotkanie on-line za pomocą Skype.

Wartość finansowa:

100 zł / sesja standardowa w cztery oczy.

70 zł / sesja online – Skype.

Wartość niematerialna:

Odnalezienie w sobie mocy do spełniania siebie!

Otrzymujesz ode mnie gwarancję satysfakcji.

Gwarancja satysfakcjiZ mojej strony obiecuję Ci, że podczas wspólnej pracy skupimy się na drodze do osiągnięcia Twojego celu. Jeśli stwierdzisz, że coaching nie spełnia Twoich oczekiwań, że nie osiągasz widocznych konkretnych efektów to możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Pracuję przestrzegając najwyższe standardy etyczne zgodne z kodeksem ICF (International Coach Federation), czyli największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów.

 

Napisz do mnie!