Kim jestem

Konrad GigielUśmiechnięty optymista, który wierzy, że każdy z nas ma w sobie moc sprawczą – potencjał, którym dysponuje. Moją pasją jest jego odkrywanie, a satysfakcją uwalnianie.

Odkąd pamiętam towarzyszyła mi umiejętność efektywnego słuchania, ciekawość innych osób i otwartość na drugiego człowieka. Dzięki łatwości w nawiązywaniu więzi z innymi, wrodzonej empatii i pozytywnym nastawieniu potrafiłem wzbudzać w ludziach zaufanie.

Cechy te częściowo wrodzone, a częściowo nabyte przydają mi się nie tylko w życiu codziennym, ale również są mi bardzo pomocne w coachingu przy pracy z innymi. Jestem szczęśliwy, że mogę je wykorzystywać w zajęciu, które jest moją pasją i sprawia mi tyle satysfakcji. Moim celem jest uwalnianie potencjału u innych, aby dzięki niemu mogli spełniać się w życiu.

Jestem certyfikowanym coachem, który nieustannie rozwija swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie tak aby móc jak najefektywniej pomagać w rozwoju innych.

Mogę Ci obiecać, że podczas naszego spotkania na pewno nie będziesz oceniany, że zostaniesz wysłuchany, że poświęcę 100% mojej uwagi Tobie, a podczas spotkań (tzw. sesji) będziemy wspólnie pracować  nad Twoim celem. Wykorzystując różnego rodzaju narzędzia będę Ci towarzyszyć w osiąganiu zamierzonego efektu. Tak aby na samym końcu naszej drogi pojawiła się podwójna satysfakcja. Dlaczego podwójna?

Jedna u Ciebie z osiąganych rezultatów, a druga u mnie, że byłem w stanie wspomóc Cię w tym.

Poza tym jestem też przedsiębiorcą, który od 7 lat prowadzi z sukcesem firmę. Działalność jej nie jest bezpośrednio związana z coachingiem, choć zdarza mi się wykorzystywać jego narzędzia w mojej pracy. Bywa pomocny w rozwiązywaniu niektórych zagadnień ze współpracownikami, a czasami nawet jako instrument do własnej motywacji.

Napisz do mnie!